Kde oběd odhlásit?
– Obědy se odhlašují přes aplikaci Strava.cz nebo na webových stránkách www.Strava.cz
Do kdy oběd odhlásit?
– Odhlášení obědů (např. z důvodu nemoci) je možno provádět pouze do 6:00 hodin v daný den (v 1. den nemoci).
– Na ostatní dny nemoci je potřeba odhlásit obědy co nejdříve (alespoň den předem).
– Škola odhlašuje žákům pouze dny, které se týkají celé školy nebo celé třídy (ředitelské volno, prázdniny, školní výlet).
Mohu si oběd vyzvednout?
– Pokud nestihnete 1. den nemoci oběd ráno do 6:00 hodin odhlásit, je možné si ho vyzvednout v době od 11:30 do 12:00 hodin ve školní jídelně.
Pokud zák. zástupci oběd neodhlásí a nevyzvednou si jej, zaplatí ho v plné výši. Oběd propadá bez náhrady a bude vydán dětem v ŠJ na přídavky.
Kontakty na školní jídelnu:
Anastasiya Selvich, hospodářka: e-mail: skolni.jidelna@zsvida.cz, tel: 727 908 834 (v pracovní době: 7:00 – 15:30 hodin)